Kitap Setleri

Bestseller Seti - 300 TL

Aşkın Masumiyeti, Düşlerimin Ötesinde, Geçmişin Gölgesinde, Günahkar, Hırs, Kalbim Sana Aşık, Kuralsız Aşklar, Mutluluğun Öteki Yüzü, Paramparça, Ressamın Aşkı, Sensiz O Kadar Yalnızım ki, Umutsuz Bir Aşk Hikayesi, Vazgeçmem Senden.
GİT

Classic Bestseller Seti - 300 TL

Aşk ve Gurur, Baha Seli, Bir Aşk Sayfası, Genç Werther'in Acıları, İlk Aşk, Kendine Ait Bir Oda, Kırmızı Siyah, Madam Bovary, Nana, Siyah Lale, Uğultulu, Vadideki Zambak, Yalancı İlişkiler, Yüzbaşının Kızı
GİT

Dünya Klasikleri - 300 TL

Babalar ve Oğullar, Beyaz Diş, Bir Delinin Hatıra Defteri, Denemeler, Diriliş, Faust, İki Şehir, İnsan Ne İle Yaşar, Kumarbaz, Ölü Canlar, Sefiller, Suç ve Ceza, Vahşetin Çağrısı, Yer Altından Notlar.
GİT

Halil Cibran Seti - 300 TL

Aforizmalar, Asi Ruhlar, Bir Gözyaşı Bir Tebessüm, Deli, Ermiş, Fırtınalar, Gezgin, Kırık Kanatlar, Kum ve Köpük, Mezarlar Ne Söyler, Rüzgar Gülü, Vadinin Perileri.
GİT

Korku & Polisiye Seti - 300 TL

Cinnet, Garez, Kafes, Korku, Lahit, Mumyanın Mezarı, Nabız, Ölülerin Çığlığı, Ölümler Randevu, Psikopat, Seri Katiller, Şizofren, Şüphe.
GİT

Sherlock Holmes Seti - 300 TL

Bakır Renkli, Baskervillerin Köpeği, Fısıltı, Gizemli Lanet, Gölge Adam, Kırsaldaki Ölüm, Kızıl Soruşturma, Korku Vadisi, Ölüm Döşeğinde, Sırlar Okulu, Sussex Vampiri, Uyarı.
GİT

Öykü Seti - 300 TL

Başka Dünyada Şarkı Söylemek, Bir Gencin Dramı, Bir Mucizedir Yaşamak, Gül Bahçesi, Hayatın Anlamı, Herşeye Rağmen, Kadın Ruhu, Kalbin Öyküsü, Mutluluğun Kıyısı, Siva ve Saki.
GİT

Psikoloji Seti - 300 TL

Aşkın Metafiziği, Çocukların Anormallikleri, Çocukta Yaşamsal Sorunlar, Dört Arketip, Genel Psikoloji 1, Genel Psikoloji 2, Gerginlik ve Öfkeden Çıkış Yolları, Grup Psikolojisi ve Ego Analizi, İnsan Psikolojisi, İnsan Tabiatını Tanıma, Keşfedilmemiş Benlik, Kitleler Psikolojisi, Rüyaların Yorumu 1, Rüyaların Yorumu 2, Yaşamın Psikososyal Yönetimi.
GİT

Kişisel Gelişim Seti - 300 TL

Başarı Öyküleri, Başarı Taktikleri, Beyin Gücünü Geliştirme, Burçlar, Etkili İletişim, Etkili Motivasyon, Etkili Öğrenci, Etkili Öğrenme, Hayata Yön Veren Hikayeler, Stresle Baş Etme, Hızlı Okuma Teknikleri, Kişisel Satış, NLP, Olumlu Düşencenin Gücü, Söz Söyleme ve Diksiyon Sanatı, Vizyon ve Misyon, Zihin Kontrolü.
GİT

Liderlik Seti - 300 TL

Abdülhamit, Atatürk, Cengiz Han, Fatih Sultan Mehmet, Hz.Ali, Büyük İskender, Kanuni Sultan Süleyman, Yavuz Sultan Selim.
GİT

Türk Klasikleri Seti - 300 TL

Amak-ı Hayal, Araba Sevdası, Aşk-ı Memnu, Bize Göre, Çağlayanlar, Cezmi, Dede Korkut Hikayeleri, Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler, Eylül, Felatun Bey ve Rakım Efendi, Gülistan, İntibah, Kerem ile Aslı, Kutadgu Bilig'den Seçmeler, Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç, Mai ve Siyah, Mesneviden Hikayeler, Safahat, Seçme Hikayeler, Şehir Mektupları, Sergüzeşt, Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat, Vatan Yahut Silistre, Yunus Emre Divanından Seçmeler.
GİT

Üç Dahi Seti - 300 TL

Arzu Dürtü ve Çatışmaları Açığa Çıkarma, Babaya Mektup, Böyle Buyurdu Zerdüşt, Cinsellik Üzerine, Dava, Deccal, Dönüşüm, Ecco Homo, Günlük Yaşamın Psikopatolojisi, İnsanca Pek İnsanca, Mileneya Mektuplar, Psikanaliz Üzerine, Putların Alacakaranlığında, Şato, Totem ve Tabu.
GİT

Yakın Tarih Seti - 300 TL

2.Abdülhamid'in Derin Devleti, Adolf Hitler, Bilinmeyen Tarih, Gök Tanrının Kılıcı Cengiz Han, Dünyayı Yöneten Gizli Güçler, Gizlenen İncil Barnabas, Alevilik ve Kızılbaş Türkler, Malcolm X, Nelson Mandela, Türkiye'de İstihbaratçılık ve MİT, Nikola Tesla, Nutuk, Selahaddin Eyyubi.
GİT

Karışık Set 1

Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Bilim Ahlakı, Bir Dava İki Devrimci, Bir Vatan İki Reis, Bizans İmparatorluğunun Tarihi, Budala, Deliliğe Övgü, Devlet, Düşünce Oluşumu, Düşünme ve Konuşma Özgürlüğü, Faust, Felsefenin Başlangıç İlkeleri, Felsefenin Temel İlkeleri, Ölü Canlar, Ölülerin Çığlığı, Türkiye'de Azınlık Politikaları.
GİT

Karışık Set 2

Osmanlıdan Cumhuriyete İnkılaplar, İnsan Zekasının Tarihsel Gelişimi, İsrail'in Beka Stratejisi ve Kürtler, Karamazov Kardeşler 1.Cilt, Karamazov Kardeşler 2.Cilt, Irak'a Özgürlük Operasyonu ve Kerkük, Komünist Manifesto, İdeal Bir İnsan ve Topluma Dair Konuşmalar, Martin Eden, Monte Kristo, Ruhun İhtirasları, Sarıkamış, Savaş Sanatı, Savaş ve Barış, Yöntem Üzerine Konuşmalar.
GİT

Karışık Set 3

Ana, Geleceğin Felsefesinin İlkeleri, Kürt Ayaklanmaları, Lahit, Ortadoğu'da Şeytan Üçgeni, Osmanlıdan Cumhuriyete İsyanlar, Prens, Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu, Sokrates'in Savunması, Sözcükler, Tembellik Hakkı, Turgut Özal, Türk Toplumunun Kültürel Dinamikleri, Vahşetin Çağrısı, Yavuz ile Midilli.
GİT

Stefan Zweig Seti

Amok Ay Işığı, Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu, Korku, Satranç, Bir Kadının 24 Saati, Olağanüstü Bir Gece.
GİT

Sabahattin Ali Seti

Bütün Şiirleri, Değirmen, Esirler, İçimizdeki Şeytan, Kağnı, Kuyucaklı Yusuf, Kürk Mantolu Madonna, Ses, Sırça Köşk, Yeni Dünya.
GİT
Open chat